Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge

  • 140 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers

Deze gesitueerde in Marseilles Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge Marseilles ligt op 6 minuten te voet van Raskas Kayak en beschikt over een privézwembad en een terras voor een ontspannen verblijf. Deze 3-badkamer villa biedt Wi-Fi en bevindt zich op 6 km van het Romeins pakhuismuseum.

Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

Deze woning heeft een eethoek buiten met een magnetron, koffie- en theefaciliteiten, een koelkast. Bistrot La Parenthese bevindt zich op minder dan 650 meter verwijderd van deze villa en serveert Franse gerechten.

Cathédrale de la Major de Marseille is binnen 15 minuten rijden gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Unité d'Habitation, gelegen op 2 km afstand. Deze 3-slaapkamer villa bevindt zich op 10 minuten rijafstand van treinstation Marseille Saint-Charles en op een paar stappen verwijderd van busstation Clinique.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge Marseilles
Maison Familiale Avec Grand Jardin, 2Min De La Mer
Mobiele prijsaanbieding

Maison Familiale Avec Grand Jardin, 2Min De La Mer

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
102 m van de accommodatie
A Deux Pas De La Mer
Mobiele prijsaanbieding

A Deux Pas De La Mer

9.8
Voortreffelijk 13 beoordelingen
130 m van de accommodatie
Charmante Maison Rose - Vieille Chapelle - Les Freres De La Loc'
Mobiele prijsaanbieding

Charmante Maison Rose - Vieille Chapelle - Les Freres De La Loc'

230 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer13208036461DP
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      Huurprijs bij Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge begint bij €869 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      Gasten van Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge dienen uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      Restaurants in de buurt van Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge zijn Bistrot La Parenthese restaurant, dat Franse gerechten (op een korte afstand van de accommodatie) serveert, evenals Face a la Mer restaurant beroemd voor Italiaanse keuken (op 650 meter afstand).
    • Welke diensten worden aangeboden bij de villa?
      Gasten kunnen in de villa gebruikmaken van verschillende diensten, zoals 24-uurs receptie.
    • Heeft Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge een terras?
      Ja, Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge beschikt over een terras met een zwembad.
    • Heeft Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge een keuken?
      Ja, Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge heeft een ingerichte keuken.
    • Zijn huisdieren toegestaan ​​in Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      Gasten kunnen het Romeins pakhuismuseum bezoeken, gunstig gelegen op 15 minuten rijafstand van Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge.
    • Welke spafaciliteiten zijn er in Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge?
      In Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge kunnen gasten zich laten verwennen met hoofdmassage en gezichtsmassage en genieten van Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een massagekamer.
    • Zijn er skimogelijkheden in deze villa?
      Ja, wie van skiën houdt, kan profiteren van een skischool, een skiopslag en een skipas bij deze villa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Magnifique Villa Piscine 3Mn Plage Pointe Rouge Marseilles

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten